Aktualnie: 444 ogłoszeń w serwisie   —   osób online: 3  

                 Kryteria wyświetlania

Szukana fraza:
Miejscowość:
Cena (pln):
Od:
Do:

Kategorie


Polecamy

[AD]

Ogłoszenie zamieszczone dnia 30-07-2018 w kategorii FIRMY I USŁUGI / inne usługi

Wyróżnij ogłoszenie Obserwuj to ogłoszenie

AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA - ATUT
Rozważasz czy partner życiowy jest Ci oddany? Obawiasz się, że Twoje nastolatek spędza czas w złym otoczeniu? Masz wrażenie, że ktoś Cię obserwuje? Jesteś w ciężkiej sytuacji prywatnej lub zawodowej i szukasz pomocy? Gdy zwyczajne metody nie pomogły, to wsparcia chętnie udzieli Ci agencja detektywistyczna ATUT.

Jesteśmy licencjonowanym biurem, wykonującym czynności detektywistyczne w obrębie całej Polski. Proponujemy Ci szeroki wachlarz usług. Gromadzimy materiały, które mogą być wykorzystane w postępowaniu dowodowym w przeróżnych sprawach karnych, cywilnych oraz spadkowych. Zajmujemy się również poszukiwaniem zagubionych osób, a także zaginionego lub złupionego dobra. Sprawdzamy, jak Twoja niania, gospodyni domowa, czy opiekunka radzi sobie w pracy. Określamy czy Twoje nastolatek nie ma problemów z rówieśnikami i nałogami. W sprawach zawodowych sprawdzamy kandydatów na przyszłych pracowników, ich przeszłość prawną, kontakty biznesowe oraz sposób i jakość pracy. Odszukamy wszystkie wzmianki na temat nieuczciwej konkurencji, partnerów biznesowych, czy też według zlecenia przeprowadzimy dochodzenie związane z Twoim przedsiębiorstwem czy firmą.

Kooperujemy z grupą doświadczonych policjantów, prawników i detektywów. Działamy taktownie, prawnie i kompetentnie. Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, zaawansowanych technicznie i elektronicznie urządzeń do obserwacji. Wykrywamy podsłuchy oraz inwigilację audiowizualną w mieszkaniach, samochodach i komputerach. Stosujemy zróżnicowane formy wywiadu kryminalnego. Zachowujemy w tajemnicy wszelkie informacje o Zleceniodawcy, a także o prowadzonym przypadku.Całość materiałów zebranych podczas prowadzonych czynności detektywistycznych przekazujemy Zleceniodawcy wraz z pisemnym sprawozdaniem. Prowadzimy szereg czynności, by dowody były jasne i przemawiały na korzyść naszego klienta, jeśli zostaną wykorzystane w postępowaniu dowodowym. Detektyw może także pojawić się w sądzie, jako świadek.

Wiemy, że każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia, dlatego nasi klienci doceniają nas za profesjonalizm, szybkość a także subtelność w wypełnianiu zleceń. Każdy klient jest dla nas ważny. Każde zlecenie jest dla nas istotne. Zadzwoń lub napisz, pomożemy.


Dane :

Agencja Detektywistyczna ATUT 
E-mail: twojafirmaaa@gmail.com
Strona www: http://atutdetektyw.pl/
Telefon: 605995350
Miasto: Oława
Ulica: Oława
Region: Cała Polska
Lokalizacja na mapie

Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 62 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poniższego formularza:

E-mail:
Treść wiadomości:
Wpisz kod z obrazka.